Université Paris-Dauphine


Dauphine Organizasyon ve Karar Bilimlerinde uzmanlaşmış bir üniversitedir. Misyon olarak gelecek nesillerdeki yöneticileri, girişimcileri, liderleri ve akademisyenleri hem alanlarında hem de toplumsal sorumluluk sahibi, kültürlü, açık görüşlü üyeler olarak hayata hazırlamaktadır. Uluslararası arenada saygın ve ödüllü bir üniversite olan Université Paris-Dauphine,İş dünyasına da olan yakın bağları sayesinde Dauphine öğrencilerinin mesleki geleceği için hazırlıklı olmalarını ve bu alanda seviyesini ileri düzeylere taşıyacak bireyler yetiştirmektedir.

2009 yılında Dauphine, akademik mükemmelliği ve küresel perspektifi kabul ederek Avrupa İşletme Geliştirme Vakfı'ndan EQUIS akreditasyonunu alan ilk Fransız üniversitesidir.

Université Paris-Dauphine, Fransada iş alanında en iyi yöneticileri yetiştiren ve bu alanda Uluslararası arenada yetkin akademisyenlerle çalışan Pariste ki en iyi üniversitelerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bkz: http://www.dauphine.fr/en/welcome.html

Anahtar Kelimeler
paris gezi,pariste gezi,paris gezi rehberi,paris rehberi,paris rehberim,paris,pariste gezilecek yerler,paris gezilecek yerler,paris gezilecek yerler,gezilmesi gereken yerler,pariste gezi,gezelim görelim,paris rehberim,université paris-dauphine,üniver

Benzer İçerikler