Paris School of Business


Paris School of Business

       Paris School of Business,1974 yılında kurulmuş olup işetme alanında uzman kişiler yetiştirmek üzere kurulmuş Avrpa Menşeli bir kuruluştur.Üniversitenin Paris ve Rennes'te bulunmak üzere 2 kampusü bulunmaktadır. Okulun programları, uluslararası akreditasyon kurumları AMBA, IACBE, ve CGE  tarafından da akredite olmuştur.90 daimi öğretim üyesiyle 'Eğitimde Kalite ve öğrenmede kalıcılığı sağlama' misyonuyla hareket eden bu üniversite alanında birçok işletmeci yetistirmiştir.Bunlardan biriside Publicic Events Adlı şirketin Ceo'su Franck Louvrier'dir.

Öğrenimlerini gören öğrencilerin bu alanda hızlı öğrenip, uygulamada kavramaları için 'Çekirdek' alanlar oluşturulup kalabalık eğitim modelindense bireyin kendisini ifade edip iş yönetimi ve deneyimini sağlamak için az öğrenci gruplarıyla oluşturulan sınıflarda eğitim vermektedirler. Bunun yanı sıra öğrencilerin ulaşabilecekleri zengin akademik kaynaklardda öğrencilerin hizmetlerine sunulmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin info@parisrehberim ya da http://www.psbedu.paris/fr resmi sitesine bakabilirsiniz. 

Anahtar Kelimeler
paris gezi,pariste gezi,paris gezi rehberi,paris rehberi,paris rehberim,paris,paris gezilecek yerler,pariste gezi,paris rehberim,paristeki üniversiteler,paris üniversitesi,pariste işletme okumak,paris school of business

Benzer İçerikler