EDHEC Business School


EDHEC Business School,1906 yılıda kurulmuş olup,Paris,Londra,Lille,Nice ve Singapurd'da  kampüsleri bulunan Avrupa menşeli bir üniversitedir.Roubaix,Fransa merkezli kurulan EDHEC Business üniversitesi, Financial Times tarafından 2015 yılında  Avrupa İşletme Okulları arasında 25. sırada gösterilmiş ve ayrıca yöneticiler için MBA programı alanında ise ;Dünya çapında 8. sırada yerini almıştır.EDHEC, uluslararası akreditasyon kurumları AMBA, EQUIS, and AACSB’nin üçü tarafından da akredite olmuştur. EDHEC, kaliteli ve tecrübeli akademik kadrosuyla işinde uzman ve kendilerine özgüveni olan girişimci işletmeciler yetiştirmektedir.Okulun önemli mezunlarından da bahsedecek olursak; Fransa' en zengin işadamı olan Bernard Arnault'un kızı Delphine Arnault'tur. Şuan da 'Louis Vuttion'un  deputy ceo' sudur. (başkan yardımcısıdır)

Ayrıntılı Bilgi İçin info@parisrehberim.com adresine mail atarak yada https://www.edhec.edu/fr resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
paris gezi,pariste gezi,paris gezi rehberi,paris rehberi,paris rehberim,paris,pariste gezilecek yerler,paris gezilecek yerler,paris gezilecek yerler,paris rehberim,paristeki üniversiteler,edhec,pariste işletme okuma,business school

Benzer İçerikler