Genel Bilgiler

Hava Alanı Karşılama-Transfer
Konaklama
Oda 1

Rehberlik
Sözleşme:
  İptal ve  İade Koşulları 

1.14 mayis 2017 tarihine kadar, ödemenizi yaparak reservasyonunuzu tamamlamaniz gerekmektedir. Paris rehberim ekibi, bu tarihten  sonra yapilacak olan yemek reservasyonu taleplerinin olumlu neticelendirilmesini garanti edememektedir. (Uygun yer olmasi durumunda, normal fiyata ek olarak, kisi basi 20 Euro daha gecikme ücreti talep edilecektir.)
 
2. Rezervasyonunuzun, 14 mayis 2017 tarihinden önce tarafınızdan iptali durumunda,  kisi basi 25 Euro(islem ve iade masrafi) ücret kesilerek paraniz en geç 14 is günü içerisinde tarafiniza iade edilecektir. 14 mayis 2017 saat(TS) 18 :00’dan itibaren, reservasyon iptaliniz durumunda, hiç bir ücret iade edilmeyecektir.
 
3. Dogal afet, kamu güvenligini tehdit eden bir olayin vuku bulmasi vb firmamizdan kaynaklanmayan nedenlerden ötürü, programin iptali durumunda, programin yapilacagi isletmenin, ödedigimiz parayi firmamiza iadesinden sonra; madde 2’de aciklanan iade-iptal oranlari ve proseduru gecerlidir.
 
4.  Paris rehberim, restoran hizmeti alacagi kurum/kurumlar ve programa katilacak kisiler arasinda araci bir kurumdur. Bu kurumlarin sebep olacaklari maddi/ manevi kusur ve  hatalardan dolayi sorumlu tutulamaz.


Sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.